⭑Oslávili sme 5 narodeniny a prekročili hranicu 1.000.000 EUR, čo ste s nami zarobili ⭑

To už je 5 rokov? …Vážne?!

5_rokov_jaspravim

 

 

 

 

 

 

Akoby to bolo iba včera, čo sme s malou dušičkou rozbiehali portál jaspravim.sk. Sami sme netušili, aký dosah a záujem bude stránka mať. Áno, mali sme určitú predstavu. Ale veď viete, ako to chodí s tými predstavami… Pozerám sa na náš blog a s hrôzou zisťujem, že sme úplne zabudli osláviť naše 3 a 4 narodeniny! Ach.. keď čas niekedy tak rýchlo letí. Nestíhame sa ani obzrieť a ďalší rok je za nami.

Hoci sme všetci rozlietaní a rozťahaní po celom Slovensku (občas aj po celom svete), raz za čas je potrebné spojiť tím na jednom mieste. Náš „bojový“ plán znie nasledovne: Workshopovať budeme v co-workingu LUFT, oslavovať v Archanieli a obedovať v Streetfoode. Ak nás niekde stretnete, neváhajte a pridajte sa! Hodíme spoločnú reč, posocializujeme sa a dobre nám bude. Áno, Banskú Štiavnicu máme radi – točili sme tu aj náš prvý ever SPOT a sme naň hrdí.

Koľko nás je? …to…to už toľko?

Áno, trochu „hapkáme“ a strácame reč, ale čudovať sa nám nemôžete. Vidieť, ako rastie vaše dieťa (to skutočné i to pracovné), je jednoducho silný zážitok plný nádherných emócií. Nemyslite si, zapotili sme sa riadne a museli zamakať, ale oplatilo sa! Od vzniku sa naše rady jaspravákov rozrástli a dnes je nás už viac ako 100.000! No nie je to úžasné číslo?! Či len nám to tak veľmi berie dych J?

Aj tieto čísla nás motivovali k tomu, aby sme ďalej napredovali a nezaspali na vavrínoch. Len pár mesiacov dozadu sme preto naštartovali nášho veľkého brata „jaudelam.cz“. Naši inzerenti sa tak nemusia „uspokojiť“ len so Slovenskom a ponúkať svoje služby a produkty môžu aj naším susedom. (Máte už pridanú svoju ponuku aj v češtine? Že nie? Šup, šup, nestrácajte čas a zvýšte si tak svoje šance na predaj svojich služieb a produktov.)

Pozerám sa zároveň do štatistiky a padám na zadok! Práve sme prekročili hranicu 1 000 000 EUR!! Je to méta, ktorú sme si kedysi určili. Hovorili sme si, ak toto dosiahneme, budeme jednoducho TOP. Sme pred cieľom a my sa už pozeráme ďalej.

Nástup novej éry

Sme naozaj radi, teda hlavne ja, že sa doba zmenila. Hoci možno až priveľmi rýchlo. Čo bolo pred piatimi rokmi nemysliteľné, teraz každý berie ako samozrejmosť. Za 5 rokov sa kreativita rozpumpovala v každom smere. Nielen mladí, ale aj starší sú odvážnejší než kedykoľvek predtým. S menším zdrojom financií si môžu začať rýchlejšie plniť svoje sny. Tvoria, vymýšľajú, pracujú a my sme nesmierne radi, že môžeme byť pri tom.

Byť pri procese tvorby a poskytnúť miesto pre kreatívu, bezpečný priestor pre vyplatenie svojich zárobkov a v neposlednom rade fér komunitu pre kupujúcich aj predávajúcich sa stali pre nás radosťami, ktorými sa smelo pýšime.

Tak, kamoši jaspraváci. Ďakujeme, že ste s nami a tešíme sa na ďalšie dobrodružstvá. Jááj ozaj, takmer som zabudla. Ku každým narodeninám patrí aj darček a prekvápko. My sme si pre vás prichystali oboje  🙂

Pripravení?

Darček, aby od nás pre teba, aby sa ti darilo ešte viac -použi ho koľkokrát chceš daruj ďalej a poteš niekoho ďalšieho. Stačí keď si vyberieš 30 dňové topovanie a v pokladni zadáš
zľavový kód „5BDAY“. Kupón platí len do 5. októbra 2016!

Kód „5BDAY“  – Platí na 30 dňové topovanie. Áno môžeš ho použiť na koľko inzerátov chceš, pre koľkých ľudí chceš – NAOZAJ – vyskúšaj  🙂

5_rokov__jaspravim3 5_rokov_jaspravim_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jasné, že bola aj torta – a dokonca hneď aj 3 🙂

Článok napísala pre Vás kreatívna chobotnica a spolumajiteľka jaspravim.sk Mirka
Ak máte otázky, alebo námety nájdete ju tu: mirka@jaspravim.sk

Komentáre sú uzavreté.