Ako začať podnikať a pretaviť svoje nápady v úspešný biznis? Dozviete sa na Jaspravim.sk 👏👨‍💻

Ahoj, Jaspraváci,

nepoznáme nikoho, kto by aspoň trošku nezatúžil po slobode, aby mohol robiť to, čo ho baví, od srdca teší a ešte si aj zarobil na svoje živobytie. Mnohí z nás túžia stať sa úspešným podnikateľom alebo podnikateľkou, niečo dokázať, uplatniť sa, zmeniť svet, zanechať odkaz svojho tvorivého ja na tejto našej Zemeguli.

Lenže, často ostane pri snoch. Alebo, ľudia začnú a skončia skôr ako začali. Zľaknú sa, alebo nevedia, ako ďalej, nemá im kto poradiť. Ako začať podnikať je veľmi častá téma. Tešíme sa teda, že partner nášho portálu Jaspravim.sk, Slovenská sporiteľňa, pripravil pre začínajúcich podnikateľov sériu podporných článkov, ktoré vám s radosťou zdieľame.

👉 Máte nápad na biznis? Takto si otestujte, či funguje

V tomto článku sa dozviete, ako zistiť, či je váš nápad vhodný, či je o službu ši produkt záujem a akú máte šancu uspieť.

👉 Ako otestovať chutné nápady predtým, než investujete

Ak túžite začať podnikať „s jedlom“, toto je článok pre vás – pred vami už uspeli iní, prečo nie vy? Prečítajte si, ako na to.

👉 Biznis plán pomôže banke uveriť vášmu podnikaniu

Tento článok sa venuje biznis plánom a ako presvedčiť banku, že sa jej oplatí do vášho podnikania investovať.

👉Ako uchopiť marketing, keď začínate podnikať

Keď už vieme ČO, teraz je tiež dôležité zistiť AKO – Ako sa o vás ostatní dozvedia? Ako účelne propagovať svoje podnikanie? Zistíte v tomto článku.

👉Nechcete byť v podnikaní bez peňazí? Nastavte si finančný plán

Najčastejšia chyba nových nadšených podnikateľov a freelancerov je, že fungujú systémov „dneska bolo hojno 💰, zajtra bude h…💩 “ no veď vieme. Aby ste mali hojno stále, treba sa trošku povenovať finančnému plánovaniu.

👉 Aké sú možnosti financovania začínajúcich podnikateľov

Keď začínate, nie každý pozitívne pristupuje k vašej myšlienke a viere, že uspejete. Váš podnikateľský nápad však môže podporiť výhodné financovanie ušité na mieru práve začínajúcim podnikateľom. Prečítajte si, aké máte možnosti.

Veríme, že tento miniseriál bol pre vás užitočný, Jaspraváci naši, a že sa vám podarí rozbehnúť úspešný biznis a vysnívaný život na voľnej nohe. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o vaše skúsenosti a vašu cestu, radi vás podporíme, či už vyzdielaním vášho príbehu alebo milým slovom. 🙂

Ak máte otázky,  neváhajte a kontaktujte nás na našom chate denne od 9:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00 alebo na e-maile info@jaspravim.sk

Ilustračné foto: Web SLSP

Komentáre sú uzavreté.