Graphicprox: Spolupráca s Jaspravim mi dáva možnosť rozvíjať moju kreativitu a budovať si portfólio kvalitnými prácami

Náš šikovný predajca graphicprox sa naučil grafiku od základu úplne sám. Je živým príkladom toho, že keď človek niečo chce, všetko sa dá naučiť. Spolupráca s našim portálom mu postupne prináša adekvátne skúsenosti, ktoré si môže dať do svojho kvalitného portfólia.

1. Kto je graphicprox, povedz nám niečo o sebe, čo robíš, kde žiješ?  

Volám sa Michal Babinčák (graphicprox). Som grafik na voľnej nohe, ktorý sa snaží prebiť v grafickom priemysle. Pracujem ako freelancer a budujem si vlastné, kvalitné portfólio. Žijem na východnom Slovensku, v mestečku nazývané Humenné. Som rád, že dnes môžem odpovedať na tieto otázky.

2. Čomu sa venuješ, ako si sa k tomu dostal?  

Ako som už naznačil v prvej otázke, venujem sa hlavne grafike a celkovo grafickému priemyslu + rád rozvíjam svoju kreativitu, ktorú teraz môžem využívať aj ako čiastočnú prácu.

3. Prečo si začal s predajom na Jaspravim.sk? Ako si sa dostal k Jaspravím, čo ti dáva, v čom je pre teba spolupráca s Jaspravim unikátna?  

Každý grafik sa musí nejako odraziť, aby si ho klienti všimli a následne objednali jeho služby. Začiatky sú vždy najťažšie a ako som hľadal stránky, kde by som mohol uplatniť svoje grafické skúsenosti s mojou kreativitou, tak som narazil práve na stránku Jaspravim.sk.

Spolupráca s Jaspravim.sk mi dáva možnosť rozvíjať moju kreativitu a budovať si portfólio kvalitnými prácami (ako sú napr. logá), ktoré vytváram pre klientov – zákazníkov. Hlavne mi ponúka prax, ktorú potrebuje každý grafik, aby sa v budúcnosti vedel uplatniť v tých najväčších firmách na Slovensku.

4. Aké sú tvoje najbližšie plány do budúcna?  

Nemám aktuálne plán do budúcna alebo čo budem robiť o rok, 5 až 10 rokov. Možno by som už toto hobby zmenil viac na prácu, aby som si postupne začal zarábať aj nejaké peniaze, z ktorých by som sa dokázal aj uživiť. Vďakabohu, som stále študent na VŠ, čiže to ešte nie je až také nutné, ale už postupne treba naberať iný smer a postupom času, k tomu aj tak dôjde.

5. Čo jedinečné by si o sebe chcel prezradiť?   

Som samouk. Grafiku som sa naučil pozeraním tutoriálov a kurzov. Chýbala mi už len tá prax a vďaka Jaspravim jej už mám dostatok. 😀 Som rád, že práve Jaspravim mi dalo tú možnosť ukázať vo mne grafického ducha a pokračovať v tom aj ďalej, čo ma baví a napĺňa.

Foto: archív graphicprox

Komentáre sú uzavreté.