Nakupujte HANDMADE produkty bez poplatku

Ahoj Jaspraváci, ako všetci vieme, na Jaspravim.sk sme s príchodom jari 2017 zaviedli aj administratívny poplatok k nákupom služieb.

Pripomeňme si, čo je administratívny poplatok:

Ku každému nákupu  jaspravim.sk účtuje administratívny poplatok vo výške 5 % zo sumy objednávky,  ktorá sa automaticky pripočíta v nákupnom košíku kupujúceho. Pri nízkych sumách objednávok do 15 EUR nebude však administratívny poplatok vyšší ako 1 EUR.
Ak je celková suma nákupu služieb vyššia ako 15,01€ suma administratívneho poplatku sa rovná 5% z celkovej sumy objednávky ale maximálne 15€ bez DPH (18€ s DPH) bez ohľadu na celkovú sumu nakupovaných služieb.

Ak však nakupujete produkt v sekcii HANDMADE, administratívny poplatok sa na produkty nevzťahuje!

Využite predvianočný čas k pohodlnému objednaniu kvalitných handmade produktov cez internet na Jaspravim.sk. Ušetríte čas i peniaze. 🙂

V prípade, že vás naozaj nenapadá vhodný darček, ponúkame i darčekové poukážky Jaspravim.sk na nákup služieb na našom portále!

Ak potrebujete pomoc alebo máte otázky, môžete nás kedykoľvek kontaktovať na info@jaspravim.sk alebo na našom livechate v pracovné dni od 9:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00 (16:00 v piatok.)

Ilustračné foto: Cipishka – Venčeky alebo svietniky si priamo môžete u autorky objednať.

 

 

Komentáre sú uzavreté.