Tzv. projekt WU ukončený – mission accomplished

V utorok 20. januára sme sa posledný/neposledný krát stretli so študentami Viedenskej Wirtschaftsuniversität vo Viedni pod špeciálnym štúdijným programom Josef o ktorom sme Vás informovali už niekoľkokrát predtým.

Povieme Vám – máme iné skúsenosti so študentskými projektami -väčšinou zo slovenského prostredia  ako nútenú drinu, ktorú si každý odmaká lebo „musí“. A viete čo – tu sme boli takí prekvapení, že nám skoro spadli sánky. Títo študenti na našom projekte fakt makali – akože ale fakt.

Žeby ich náš projekt zaujal? Tvrdia, že áno a výsledky hovoria to isté.

Celý projekt sa týkal možností zhodnotenia expanzie jaspravim.sk na okolité trhy CEE regióny ( cháp centrálna Európa).
Nuž a povychádzali veru zvláštne čísla a štatistiky, ktoré ideme teraz s našim tímom spracovávať – čo však bolo zaujímavé boli nápady na možné riešenia, ktoré sme implementovali ihneď – áno niektoré aj počas samotných prezentácií – sme inovatívny a rýchly – čo je naše obrovské plus …dúfame.

Jaspravim_jaucelamWUtim

Popis foto: žeby náš nový tím v Čechách?

Študentom nechýba kreativita, ktorú sme sami podnecovali, aby nemysleli v rovine slidovej prezentácie, ale aby nechali uzdu povolenú a odleteli úplne z predpísaných šablón.

Sme veľmi radi, že sme sa zúčastnili tohto zaujímavého projektu, však uznajte kde inde by sme stretli takých múdrych a kreatívnych mladých ľudí z viac ako 10 tich krajín na jednom mieste.

Ďakujeme prof. Arnold Schuh za možnosť zúčastniť sa Vášho projektu ako laboratórny start-up -veríme, že sme pootvorili novými myšlienkami a možnosťami zárobkov on-line dvere k novej ére, ktorá nastupuje.

photo 4 (17) photo 3 (29) photo 2 (47) photo 1 (42)

Popis foto: prezentácie v angličtine na tému expanzie jaspravim.sk na CEE trhy + ďakovné mandošky

Naše obrovské ďakujeme a s niektorými s vás sme stále v kontakte a ideme sa vrhnúť do práce 🙂

 

PS: Sory, za trošku rozmazané tváre – sa mi triasli ruky…
M

Komentáre sú uzavreté.