Čo má rada grafička Ewelin?

Ewelin, prosím, predstav sa nám, kto si, čo máš rada? 

Som človek, ktorý jednoducho miluje to, čo robí a robí to, čo miluje – 🙂

Mám rada minimalizmus, jednoduchosť a štýl. Vždy si dám záležať na detailoch, som veľký perfekcionista. Inšpiruje ma všetko navôkol, rada spoznávam nové veci, miesta a tiež chute. Keďže som gurmán a grafik zároveň, oboje sa snažím spojiť práve v kuchyni. Okrem vlastných etikiet si navrhujem aj zošity, zápisníky, diáre a tak sa snažím všetkým návrhom vdýchnuť život.

Okrem toho sa samozrejme venujem aj svojim zákazníkom a práci na rôznych projektoch. Od chvíle, kedy som začala s grafikou je pre mňa to naj práve tvorba firemnej identity, loga. Je to ten najúžasnejší pocit, keď sú zákazníci s mojou prácou spokojní a tešia sa zo svojej novej identity. Vtedy viem, že moja práca má naozaj zmysel. Snažím sa, aby dostali nielen logo, ale aj pocit. Aby boli na svoju značku hrdí. Či už sa jedná o firmu alebo osobné logo.

fb_titulka

Ako si spoznala Jaspravim?

S obľubou vyhľadávam nové projekty a príležitosti a presne takým je aj portál Jaspravim.

Už je to naozaj dávno, ako som sa tu zaregistrovala, inzerát na grafiku som si však pridala len pred pár mesiacmi a do pár dní sa ozval prvý zákazník.

Ako sa ti predáva?

Vždy som chcela prácu, ktorá by ma skutočne napĺňala a Jaspravim mi z veľkej časti umožnilo tento sen naplniť.

Po ukončení úplne prvej objednávky a pozitívnej recenzii sa spustila vlna ďalších. Predaj tu mi priniesol nielen pracovnú príležitosť, ale spoznala som aj množstvo úžasných ľudí a zákazníkov. Prostredie je tu veľmi otvorené a pozitívne a obchodné podmienky chránia obe strany. Taktiež mi vyhovuje minimálna administratíva, o všetko sa stará portál a ja tak môžem venovať viac času práci namiesto vystavovania faktúr.

Fungujem tu ako predávajúci, ale aj ako kupujúci a som maximálne spokojná na oboch stranách.

Komentáre sú uzavreté.