ICPčkar Mavi11: webdeveloper s dušou športovca – čo o sebe prezradil?

1. Ahoj, Mavi, na začiatok sa nám, prosím, predstav. Kto je Mavi11? Kto si, kde bývaš, čo robíš?

Som freelancer, žijem v Bardejove, tvorím webstránky, grafiku, SEO, online marketing, spravujem sociálne siete – klasický online ICPčkar (Independent creative person).
 
2. Ako si na našom portále začínal? Ako sa ti dnes predáva na jaspravim.sk?
Na jaspravim som začínal vo februári 2015. Nesmelo som si vytvoril pár inzerátov, reagoval som na rôzne ponuky spolupráce, a prvú skutočnú objednávku som dodal koncom mája toho istého roka. Potom prišli nejaké grafické práce a tvorba webstránok. Niekde tam sa koliesko začalo točiť a odvtedy neprestalo.
Predáva sa mi relatívne dobre (aj keď by som privítal nižšie poplatky).
3. To nás teší. Ako si sa vlasnte dostal k jaspravim.sk?
Toto si nepamätám. Zdá sa mi, že to bol nejaký blog, alebo článok o mikropráci, ktorý ma zaujal a povedal som si, že by bolo zaujímavé vyskúšať, či to funguje. Urobil som úvodnú registráciu, vyplnil profil a dobrodružstvo sa začalo.
4. Čo by si zmenil na jaspravim.sk?
Veľa vecí :D. Myslím však, že tento projekt má veľký potenciál. Asi najviac ma ako webdevelopera obmedzuje nemožnosť zdieľať akékoľvek linky na webstránky, prípadne kontaktné údaje v správach.
Možno by pomohlo motivovať ľudí, aby vracali peniaze späť do systému (napr. tým, že mu odpustíte poplatok, alebo jeho časť, ak spätne využije služby cez jaspravim zo svojho zarobeného kreditu).
Filter a engine by bolo treba prekopať, aby aj kupujúci dokázal ľahko a rýchlo určiť a rozlíšiť kvalitného predajcu od greenhorna a našiel to, čo potrebuje. Vo väčšine prípadov ľudia nehľadajú konkrétnu službu, ale skôr zodpovedného človeka, ktorý dokáže vyriešiť ich problém v danej oblasti.
V každom prípade som za projekt jaspravim vďačný. Ak je jeho poslaním podpora a rozvoj podnikania na Slovensku, tak minimálne pri mne, sa toto poslanie podarilo naplniť a jaspravim ma nakoplo tým správnym smerom.
5. Ďakujeme, čo zaujímavé si nám o sebe ešte nepredstavil? 
Milujem technologické novinky, rád sa učím a skúšam nové veci. Chcem niekedy zabehnúť maratón a verím, že zmysel života sa neskrýva v chodení do práce, zveľaďovaní majetku, nezabudnuteľných zážitkoch a ani v rodinných vzťahoch. V čom teda? Kľudne mi napíšte, môžeme okrem vášho projektu predebatovať aj to.
Viac info a aktuálnu ponuku od Mavi11 objavíte tu

Komentáre sú uzavreté.