Topovanie inzerátu – ako na to a ako to funguje?

Ahoj, Jaspraváci! Dnes si povieme niečo o funkcii Topovanie inzerátu.

Možno si si na hlavnej stránke alebo v kategórii všimol inzeráty, ktoré sú označené hviezdičkou v pravom rohu. Ide o promované, tzv. Topované inzeráty.

Čo je Topovanie inzerátu na Jaspravim.sk?

Topovanie inzerátu znamená jeho platená propagácia a pozícia na prvej/domovskej stránke v rotácii podľa počtu topovaných inzerátov. Pričom priestor je rozdelený medzi všetky inzeráty.

Znamená tiež, že daný inzerát bude na prvých pozíciách vo svojej kategórii, kam si ho zaradil.

Viac zobrazení = viac objednávok = vyšší zárobok. Čítaj viac o topovaní tu.

Ako môžem topovať inzerát?

Môžem si vybrať na ako dlho bude inzerát topovaný?
Áno, máš možnosť si zvoliť dĺžku topovania na 7 dní, 14 dní alebo 30 dní.

Ako môžem zaplatiť?
Platiť môžeš svojimi zárobkami pripísanými na konte (kreditom, ktorý sa ti zobrazuje aj na hornej lište tvojho konta), platobnou kartou, TatraPay alebo PayPal. Čím zvolíš dlhšie obdobie topovania/promovania, tým vyššia zľava a väčšia úspora.

Môžem si nakombinovať rôzne druhy promo na jaspravim?
Áno, môžeš si zvoliť aj viaceré druhy promo služieb naraz. Redakcia si však vyhradzuje právo na ich spracovanie/zapracovanie a postupné zaradenie.

Zaplatil som a nevidím hneď svoj inzerát v zvolenej promo kategórii
Je možné, že tvoja platba ešte nebola spracovaná, alebo tvoj inzerát bude redakčne zaradený v ďalšej rotácii/období.

Jednoduchosť a rýchlosť je naša priorita!
Stačí, keď si vyberieš z vyššie uvedených možností, v pokladni zvolíš spôsob platby, ktorý ti najviac vyhovuje a po pripísaní platby bude tvoj inzerát automaticky zaradený do tebou vybraných promo kategórií. Pokiaľ si si vybral newsletter promo a FB promo, tvoj inzerát/ponuka prejde našimi rukami a redakcia rozhodne o jeho vhodnom zaradení v čase.

Ako topovať svoj inzerát ZDARMA?

Jaspravim.sk má svojich šikovných predajcov rado a preto im ponúka niekoľko možností, ako môžu svoj inzerát Topovať zdarma. Prvou možnosťou je Topovanie za body. Splnením rôznych úloh v sekcii Získaj body môžeš získať bodový kredit na propagáciu svojich inzerátov. Ak máš dostatok bodov, zvolíš si v menu inzerát a môžeš ho bezplatne topovať  7 dní.

Pokiaľ si šikovný predajca, môžeš od Jaspravim.sk získať topovanie zvoleného inzerátu na mesiac zadarmo ako darček za rozhovory s predajcami, ktoré nájdeš v Testimonialoch na našej stránke. Pokiaľ máš záujem o rozhovor, napíš nám na info@jaspravim.sk. Radi sa s Tebou spojíme a dohodneme detaily.

Okrem topovania môžeš inzeráty promovať v rôznych kategóriách, na Facebooku Jaspravím alebo v newslettri. Všetko nájdeš TU. 

Ak potrebuješ pomoc alebo máte otázky, môžeš nás kedykoľvek kontaktovať na info@jaspravim.sk alebo na našom LiveChate v pracovné dni od 9:00 – 12:00 a  13:00 – 17:00 (16:00 v piatok.)

Ilustračné foto: Pixabay.com

Komentáre sú uzavreté.