Tvorí sa aj pod Tatrami – predstavuje sa Vám predajca kreativecspodtatier

Ahoj, Jaspraváci, šikovníkov máme po celom Slovensku, nie len v Bratislave, v Košiciach, ale i v Poprade. Veď –  čítajte dnešný rozhovor:

1. Kto je kreativecspodtatier, povedz nám niečo o sebe, čo robíš, kde žiješ?

Na jaspravím vystupujem pod menom kreativecspodtatier. Mám 22 rokov, pochádzam práve z tatranského mesta Poprad, preto ta prezývka. Po troch rokoch pôsobenia pre najväčší internetový eshop na českom trhu som sa rozhodol založiť vlastnú firmu, ktorá ponúka klientom komplexné poradenstvo v oblasti marketingu, reklamy a ecommerce.

2. Ponúkaš zaujímavé služby, ako si sa k tomu dostal?

K službám, ktoré ponúkam, som sa dostal keď som mal 11 rokov. Vtedy som si vytvoril svoj prvý web postavený čiste na HTML, no a keďže človek chcel mať už v tej dobe stránku čo najkrajšiu, neustále som objavoval nové programy ako Photoshop a podobne. V 12 rokoch som natočil svoju prvú videorecenziu na tlačidlovú Nokiu, tam som objavil veľkú záľubu aj vo videu. Som toho názoru, že človek sa má rozvíjať v tom, čo mu ide najviac, a tak som dnes aj na tomto webe a ponúkam kreatívne služby pre ľudí.

3. Prečo si začal s predajom na Jaspravim.sk? Ako si sa dostal k Jaspravim, čo ti dáva, v čom je pre teba spolupráca s Jaspravim unikátna?

S predajom na Jaspravim som začal hneď z niekoľkých dôvodov. Prvým bol, že je rozhodne skvelé podporovať takýto projekt a otvorenosť tvorcov portálu, aby kreatívni ľudia mohli vystupovať aj niekde na spoločnom mieste a vyhrala tá najlepšia ponuka. Zároveň bol druhým dôvodom systém. Tu fungujeme všetci fér, vládne tu priateľská atmosféra medzi kreativcom a klientom a rovnakú priateľskú atmosféru udržuje aj support a vedenia portálu.

4. Aké sú tvoje najbližšie plány do budúcna?

Zásadným plánom je neustále pracovať na osobnom rozvoji a vedieť efektívnejšie pracovať a premýšľať. Rád by som sa s firmou etabloval v budúcom roku na českom a poľskom trhu, kde je taktiež zaujímavý priestor na kreatívne služby.

5. Čo jedinečné by si o sebe chcel prezradiť?

Ja som normálny chalan z malého mesta, ktorý robí to, čo ho baví. Chcel by som dať ľuďom radu. Robte v živote to, čo Vás baví. Nehovorte, že sa to nedá. Tvrdá práca, niekedy aj 18 hodín denne, ak to budete robiť dobre, dosiahne výsledok. A samozrejme, nezabudnite oddychovať aj v momente, ak robíte job, kde ste vo flow (tak schválne, ak neviete čo toto slovíčko znamená, určite sa o to začnite zaujímať).
Ďakujeme za rozhovor.
Zhovárala sa Binna.

Komentáre sú uzavreté.